Levana

zrak modrooke fenky

lepsi zrak? Mam fenku ktera sleduje kde se co sustne i kdyz je venku uz sero ja to sotva vidim, nekdo mi rikal ze to neni jenom zrak, ale zapojene vsechny smysly al jak potom vysvetlite ze sleduje letadlo ktere leti na oblooze a je to treba jen takova tecka, nebo sleduje casto balkony panelaku, jak treba v desatem patre nekdo neco na balkone kuti ap. Porad vzhlizi nahoru, kolikkrat neco sleduje na dalku. Muze to byt tim ze ma jedno oko modre? ma to vliv?

Nejlepší odpověď
anonym

Modrá barva oka nebo očí je v podstatě genetická vada-vliv blue merle faktor,ale nese s sebou spíše riziko hluchoty než-li horší zrak.Zrak je u psů asi nejméně používaný, vyvinutý a důležitý smysl.Slepý pes může žít poměrně kvalitní život,zrovna tak jako hluchý o chuti se nebudu ani zmiňovat Tvoje fena slyší,co ty ne,takže i letadlo,nějakého kutila na balkoně-prostě se otáčípo zvuku…:D.

Další odpovědi
Drap

Pes opravdu nemá nejdokonalejší zrak. Pravdou je taky že zase vidí některé věci které nevidíme. V každém případě zapojuje všechny své smysly kke všem podnětům.Barva očí s tím nemá nic společného