Holly

Zrádkyně … :(

Začal se mi líbit kluk.Moje kámoška byla první kdo to věděl.Jí se nelíbil ale přála mi to.Krys když to zjistil(že se mi líbí)tak to bylo fajn.Držel mě za ruku,objímal a líbal.Choval se jako bychom spolu chodily.Vše jsem to řekla te kamosce.Takhle to trvalo asi 2 tydny.A pak jsem zjistila ze se sním moje kamoska vykousla.A pak ze spolu spali a ze spolu chodí.Nechápu jak mi to mohla udelat,kdyz vedela cc plo me znamena.A hlavne on po tom vsem.Oni delaj jako ze se nic nestalo,jako ze by mi nic neudelali.CC mam delat???

Nejlepší odpověď
kropitko

Jo takový je hold život. Dělat vlastně nemůžeš nic. Jen doufat,že se to už nikdy v životě nebude opakovat. Hlavně nebuď smutná,takových lásek ještě bude…

Další odpovědi
allayne

tak toto není opravdová kamarádka… ruce od ní, může se to opakovat při každém potenciálním ,,kousku". Třeba závidí, třeba je mrcha…