Rokio

Způsobila mi obsluha jídelny majetkovou škodu?

Chtěl jsem po nich dvakrát jídlo číslo 1. Byl to špenát s knedlíky. Oni ale místo knedlíků mi tam dali brambory. Donesl jsem pokrmy domů a člen rodiny si toho všiml. Kvůli tomu kuchaři člen domácnosti nebyl tak potěšen.

Udělal ten kuchař alespoň malou chybu?

Když jsem byl na praxi na učňáku na oboru Prodavač, tak pokud jsem dal hořčici na párek v rohlíku místo kečupu, tak to také byla moje chyba.

Štve mě, že se mě absolutně nikdo z uživatelů na Odpovědi.cz nezastal, a to ani Filip84.

Nejlepší odpověď
Filip84

jiný názor

A proč bych se Tě měl zastávat, jako, nebo někdo jiný?

Je to banalita, která se stává. Občas se stane, že Knödel dojde, jasně, měli Ti to říct, o tom žádná, ale stane se.

Banální věci se řeší banálním postupem. Normální věc je, že když něco kupuju, tak si to zkontroluju, ne? A když to nesouhlasí, tak reklamuju, ne? Reklamoval jsi? Nereklamoval. Tak jsi byl spokojen, ne?

Chápeš to, že my to tady nevyřešíme, že nás tím pouze obtěžuješ?

Další odpovědi
cappuccino

jiný názor

Rokio, pro par brambor musis tvorit tri otazky a zamestnavat tim lidi?
Projdi si zpravy ze sveta a uvedom si, jak malicherne jsou tvoje starosti!!
Jinde umiraji lide, deti, lide trpi hladem, zimou, maji strach, nemaji domov atd. atd.
Cely svet je plny problemu a ty resis knedliky a brambory? Bud rad, ze mate co jist a styd se!!!
Treba v Jemenu by z takove jedne porce byla ziva rodina po cely tyden a bylo by jim uplne jedno, jestli jedi knedliky nebo brambory!! Tak premyslej!
S takovymi dotazy sem nechod!!

Drap

jiný názor

Pokud si myslíš, že jsi utrpěl majetkovou škodu, podej na ně trestní oznámení. Pokud jsi ovšem schopen prokázat, že jsi chtěl knedlík, Možná místo trestního ozná
mení by bylo lepší, kdyby jste si rodinné problémy řešili v rodině.