ten který je

Způsob vyhledávání osob

Nevíte někdo prosím jakým způsobem se vyhledávají osoby v pořadu pošta pro tebe?Jsem fascinován že tento pořad vyhledá lidi o kterých nebylo nic známo třeba několik desítek let.Díky.

Nejlepší odpověď
quentos

vždy v závěru pořadu se moderátorka obrátí k divákům s prosbou o pomoc při hledání. Jelikož diváků je požehnaně, vždy se někdo najde, kdo se s danou osobou zná, ozve se a pomůže.

Další odpovědi
mosoj

Určitě mají přístup do centrální evidence obyvatelstva.

kupkina

pořad je sponzorován Ministerstvem vnitra

člověk

je to krásné ale jen ze stovky hledaných se povede najít správného hledaného,bylo to řečeno v jednom s pořadů