Avatar uživatele
Pacovský

Zoner photo studio 13

Dobrý den,mám nainstalovaný program Zoner photo studio 13 a potřebuju vědět jak mám udělat třeba,aby na fotografii byla jenom Eifelofka,a kolem té věže,aby nebyli ty lidi.Dá se to nějak provést?Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? irij před 4769 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Je to piplačka s výběrem. Zkuste magnetické laso.
Nezapomeňte na záložní kopii.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
michalp

Pěkný den,

ano, dá se to provést. Níže uvádím odkaz na tutoriál, kde najdete přesný návod.

Pěkný den.

Zdroj: www.milujemefo­tografii.cz/od­straneni-pohybujicich-se-objektu-v-programu-zoner-photo-studio-13

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Pokud máš jeden snímek, je to neskutečná piplačka s výběry, klonovacím razítkem a dalšími nástroji, navíc s neodhadnutelným a nejistým výsledkem.
ZPS 13 sice nabízí funkci odpovídající popisu tvé představy, ale to vyžaduje cílenou přípravu výchozího materiálu, tedy v první řadě dostatečné množství snímků téhož objektu s proměnlivou scénou, tj. např. právě pohyb náhodných chodců ve snímku.
Pak není problém se nechat vést tutoriálem, na nějž odkazuje michalp.
Rozhodně to však neumí z jednoho obrázku vygumovat (třeba) lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pánové každej trochu pravdy.

Dalo by se to jak naznačuje Hlada. Udělat výběr Eifelovky ani by podle mně nemusel být tak přesný (záleží na tom co vlastně chci) a zbytek odstranit a nahradit pozadím z jiné fotky. Popis takovéto činnosti by byl ale delší!

Klonování několika desítek lidí tak to jde leda v posteli. Pár človíčků by šlo.

Odkaz na tutorial. Tak to sice jde ale musím mít několik po sobě focených fotek nejlépe ze stativu. Nevím ale jak by si to poradilo s velkým počtem lidí. Ještě jsem to nezkoušel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek