DusanOrlik

Odstranění pozadí od fotek a obrázků?

Zdravím,jak se dá odstranit pozadí od fotek/obrázků? Chci jenom např. toho člověka,ale pozadí žádné.Existzuje nějaký program který by to uměl?
Díky za tipy.

Nejlepší odpověď
anonym

Až to naběhne, klikni upoad a klikni v pravo od toho T-éčka,vyber si nějakou fotku a pak už zkoušej, paj ještě photohop, ale to nemá každý
http://www.pi­zap.com/pizap-app.php?initi­alstate=photo&var1=

Doplňuji:
upload!!

Další odpovědi
ivzez

Jde to, ale výsledek nemusí být vždy uspokojivý.
Vyzkoušejte třeba Photo Filtre, který je až do verze 7 zdarma
(nevější verze byste musel po 30 dnech odinstalovat
nebo zaplatit).

Juricaj

Existuje jich celá škála. Záleží ale na tom jak jsi zručný a jak kvalitní to chceš mít. Jistě existují i prográmky, které tohle udělají automaticky a které jsou uzpůsobeny jen pro tuto funkci, osobně bych ti ale doporučil třeba Photoshop, anebo z těch freewarových třeba Gimp.

isteron

Ja používam na obrázky Irfanview. Tam sa dá označiť čo chcem ponechať a aj to čo treba vystrihnúť. A potom odstrániť ostatné. Je to freeware.

ElFox

Adobe Photoshop… Tu nájdeš ako na to.. http://domini­kabencova.sk/a­ko-odstranit-pozadie-z-obrazka/ … Je to jednoduché 🙂