zjentek

Zničí mikrovlny tein?

Chtěl bych si ohřát kvalitní čaj z dovozu, ale nejde plyn, ruský ponorný vařič narychlo vyrábět nebudu a ani oheň se mně venku dělat nechce. Jako možnost zůstává pochybná MV trouba, budící tolik nedůvěry. A tak pokud nikoho nenapadá jiná možnost, jak ohřát čaj, platí otázka:

Zničí mikrovlny tein?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tein je jiný název pro kofein, což je poměrně stálá látka, co se týká teploty. Je celkem jedno, jakým způsobem se rozpohybují molekuly vody, kofeinu to nic neudělá.