dudu

Znáte Živogošče na Makarské riviéře?

Naše vnučička má počátkem července vyrazit se svou skupinou aerobiku do chorvatské Živogošče. Navštívili jste někdo tuto oblast, jaké byly Vaše dojmy, co doporučujete, před čím případně varujete? Díky za informaci.

Nejlepší odpověď
BEAES

Navštívila, je tam moc hezky, velmi tuto oblast doporučuji. Nenapadá mě, před čím bych vás měla varovat. Snad jen jezdit pomalu, jsou tam úzké silnice…

Další odpovědi
dave09

V Živogošče jsem kdysi byl v jednom kempu. Oblast je to poměrně klidná, jen je pobřeží a vše na něm poměrně stísněné pohořím Biokovo.

Jediné co mě tak napadá na co by si Vaše vnučka měla dát pozor jsou mořští ježci, kteří se ve zdejším moři vyskytují – jsou zde totiž oblázky, nikoliv písek.

K velmi pěkným výletům patří plavba trajektem na blízký ostrov Hvar a především staré město Dubrovník, ležící na jih od Živogošče.