zjentek

Znáte v ČR nějakou turistickou destinaci, oblast, či místo, kde by se vyskytovali skřeti?

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel jsi nejsem jistý, ale tady máš na oplátku, alespoň něco je nazváno.
KULTURA TOLKIENOVÝCH SKŘETŮ
http://www.ma­guovatemnasluj­.wz.cz/uruki/kul­tura.htm

Zajímavé tam je např info, že: Skřeti milují nápoj smíchaný z alkoholu (50%), krve a jater. Když mají po ruce med, sladí si jeho velkým množstvím své nápoje tak, že pro člověka by byly neúnosně přeslazené. Skřetům se však tak sladké nezdají, jelikož jejich jazyk není tak citlivý jako lidský.

Další odpovědi
dubraro

Myslím, že u nás se skřeti nevyskytují. Musíš dále na sever. U nás jsou trpaslíci nebo permoníci.

ivzez

Za skřety netřeba cestovat,
pár jich potkáte i tady…