Mravenec

Znáte tento zlepšovák, kdy se má v autě vozit plechovka od chipsů Pringles a používat jako koš?

https://www.au­tozive.cz/proc-je-prakticke-vozit-obal-od-chipsu/?fbclid=I­wAR3GyrpJ0SZYK­sRxSwWCSXr-7JIb6GViyoj1dTU­WY4Vi6lZ0nkHlS-4M5yI

Nejlepší odpověď
Ametyst

Neznám. Od té doby, co výrobci aut vychovávají zákazníky k nekuřáctví, se takový obal hodí i jako chybějící popelníček. 🙂

Další odpovědi
zjentek

Neznám. Za jízdy neprodukuji odpad 🤷‍♂️

Arne1

Neznám. A i kdyby – neřeší se tam kde sehnat plechovku od Pringles

cochee

Co je na tom za zlepšovák? V diskuzi k tomu článku 90% lidí píše že je to totální píovina a že se zase nechali nachytat a četli to. Když už bych nutně musel mít v autě uzavíratelnou nádobkuna bordel, tak bych fakt nechtěl zápasit se zavíráním u tohoto provedení a přitom logicky nevěnovat pozornost řízení. Na bordel používám jednu ze dvou děr na nápoje, které jsou před šaltrpákou (díry na nápoje jsou v autě ještě další) a vůbec mi nevadí, že to není uzavíratelné a kromě toho tam potřebuju něco odhodit tak jednou za deset jízd. Při jízdě nepotřebuju ani cumlat bonbón ani nic jiného, z čeho by vznikl bordel.

led

zaujímavý re-nápad (re-nápad=opakovaný nápad) a podmienka je „plechovka od Pringles?“ Nemôže byť iná a vhodnejšia?

Mravenec

Ametyst – A já, jako nekuřák, mám v autě tři popelníky. :D :D Jeden u zapalovače a dva v zadních dveřích spolujezdců.

Ametyst

Mravenec- jó, to se vždycky hodí. Já jako nekuřák bojuji pro možnost volby.

zjentek

Mravenec co máš? Embéčko?