slad08

Znáte slavného wrestlera Dalip Sing, který hrál ve filmu Dostaňte agenta Smarta

Pokud ano myslíte, že Dalip Singh (The Great Khali) trpý výškovou poruchou, proto že měří 218 cm.

Odpovědi
iceT

V tom filmu jsem ho viděla poprvé a myslela jsem,že ho filmaři v obličeji trochu upravili,a ejhle,ono ne,on tak vážně vypadá.

No,mám-li se vyjádřit jinak,jeden můj spolužák v 8 třídě měřil 203 cm,a když jsem ho viděla po pár letech tak ještě o deset cm narostl.