Znáte prosím historický film, kde na Novém Zealandu žila bílá žena v maorské vesnici se synem náčelníka?

na konci filmu se jejich syn stane tatérem – maorských symbolů … moc dobře si to nepamatuju, projížděli na lodích kolem jeskyně, kde se skrývali maoři, snad tam někoho tetovali … děkuji, jestli někdo film zná a napíše název

Nejlepší odpověď
barnajka

Ať hledám, jak hledám – vychází mi z toho jen „Královna řeky“. Mrkni, jestli by to třeba nemohlo být ono :)

http://www.csfd­.cz/film/230776-kralovna-reky/