Sebtana

Znáte nějakou levnější zahraniční střední školu na 4 roky?

Zdravím :)
Jsem si vědoma toho, že žádná úplně levná škola nejspíš není, alespoň ne na všechny 4 roky střední školy. Myslím něco kolem 120 000Kč, ale budu ráda za všechno pod 200 000Kč.
Přesto se ale zeptám tady, jestli někdo nemá zkušenosti s nějakou zahraniční školou nebo agenturou, nejlíp v nějaké anglicky mluvící zemi, nebo alespoň někde, kde bych se anglicky domluvila.

Moc děkuji všem, co si tohle alespoň přečetli :)
Přeji hezký den.

Odpovědi
ivzez

Nejlevnější střední školu jsem viděla od 20.000 dolarů ročně, ale
většinou jsou dražší. Nejlepší by bylo se pohlédnout v zemi,
kde bys chtěla školu navštěvovat a pokusit se tam získat stipendium.

Zkus si přečíst článek o studiu v zahraničí
a najdi si ty společnosti, které zmiňuje:
http://www.nic­m.cz/chci-studovat-stredni-skolu-v-zahranici

Měla bys dát přednost zahraničním webům
a společnostem, nehledat přes naše agentury.