pánŠtě

Znáte název filmu?

Jako malý kluk jsem viděl film a nemůžu se dopátrat jeho názvu. Příběh vypráví o malém klukovi, který měl otce/strýce/děda a ten vlastnil staré kino, kde spolu promítali pravidelně filmy na starých kotoučích a jednoho dne se přihodilo neštěstí a v tom kině začalo hořet (díky tehdy ještě hořlavým filmům) a ten strýc/otec/děd tam uhoří a syn/synovec/vnuk v dospělosti postaví na tom samém místě moderní kino na počest svého strýce/otce/děda. Nevíte o jakém filmu je řeč? díky

Odpovědi
Elen5105

Ahoj, zní to zajímavě. Zkus napsat na csfd.cz, tam ti možná poradí :)