FOG

Znate film „Strasidla ze Spechartu“.

Nevim,jestli to pisi spravne.Starsi komedie o domu kde strasi.Da se jeste nekde videt?
Doplňuji:
Jsou vydane i na DVD ?

Nejlepší odpověď
Já...

No jéžiš! Jakpakbyne…

Ale nebyli za Spechartu, ale ze Spessartu…

Německá trilogie komedií: Hospoda ve Spessartu , Strašidla ze Spessartu , Zlaté časy ve Spessartu.

Ve své době velmi oblíbené filmy, na to že německý…

Občas zahlédnu, že jsou na programu některých z menších TV stanic…

Další odpovědi
gnosis

to je moje detstvi:) par tydnu zpatky jsem vsechny nasel myslim na uloz.to a dokonce v cestine. o dvd nevim. my si to jako decka prehravali na vhs

iceT

Tak na toto jsem si jen tak mimochodem vzpoměla včera při hledání jednoho názvu.Toto byla alespoň sranda,ale viděla jsem to jako puberťák,jsou k mání na ulozto,všechny tři díly.