štamgast

Značení modelů televizorů.

Proč je značení televiozrů někdy tak překombinované? Doma máme televizi která se jmenuje Samsung UE37C5000QWXXH. Copak by se nemohla televize jmenovat pro snadné zapamatování třeba Samsung 65? Počítače se taky jmenují jednoduše, můj je Asus N71J. Může mi někdo vysvětlit jak se tohle určuje?

Nejlepší odpověď
www

Mohla, ale má to jakýsi smysl pro znalé a snad i platná nařízení pro výrobce. Podívej se do zdroje.

Zdroj: forum.digizone­.cz/index.php?to­pic=1463.0

Další odpovědi
anonym

Já si osobně myslím že když televize Samsung obsahuje v sobě software (operační systém) tak jestli třeba první 4 znaky nejsou typ televize a ostatní typ softwaru.