Zná někdo lepidlo na zalepení sifonu ke dřezu?Je to ten z hus.krku,už se mi dvakrát rozpadl,mám silik.DenBraven,nedrží!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nevim presne oznaceni,ale kup si silikon na lepeni akvarii.To udrzi snad vsechno,Kamos si s nim nalepil zadni kridlo na aota a utrhnul ho i s kapotou.

Další odpovědi:

Zlatý

budu tě muset zklamet vyzkoušel jsem různé druhy lepidel a bez úspěchu nakonec jsem to řešil od kamaráda samo svařující páskou,ale nevím kde se dá sehnat.Kamarád je instalatér.

Bronzový

nejlepší bude když to koupíš nové,stojí to asi 50 Kč.Já bych to nelepil už z toho důvodu,že za lepidlo dáš více.

Stříbrný

Na tyto věci se používá novodurové lepidlo.

kup si nový nevyplatí se to lepit,nový stojí pár korun

Pokročilý

V instalatérství prodávají speciální lepidla na plastové trubky.Silikon nelepí, ale utěsňuje.

Zlatý

Vyřeší to výměna husího krku. Pokusy s lepidly nebo silikonovými tmely nepovedou k výsledku. Měkkou hmotu krku určitě nezalepíš přípravkem na novodur, což říká už samotný jeho název. A těch peněz za lepidla, ta otrava po každém neúspěšném pokusu demontovat, očistit, zdrsnit, odmastit...

Bronzový

Jedine nove pripojeni nebo tu cernou pasku.Neco podobneho jak na el.izilace,ale je lepsi,ma na sobe pruhlednou folii,kterou strhnete pred instalaci a obtahnete prosakujici misto,ktere kape.Neni to na tlakovou vodu,max. asi na zahradni hadici.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.