Pokročilý

Zlovlci v Game of Thrones - jaký mají smysl v tomto příběhu ?

Jen chci vědět, jestli mají nějaký zásadní vliv na děj, když už jich několik jen tak zabili a zbylo jich pár... A co jsou vůbec zač ? Je pravda, že když zemře jejich "majitel" zemřou i oni ? Prosím, neříkejte mi žádné spoilery k dalším dílům, které ještě nevyšly :) jen mě zajímá, jakou mají v ději roli a jestli jen malou, nebo důležitou :) děkuji :)

Odpovědi:

Stříbrný

Zlovlky našli Starkovi v lese, když jeli z popravy zběha z Noční hlídky - zlovlk se snažil zabít jelena, aby mohl nakrmit mláďata, ale jelen ho probodl - nejspíš symbolika rodu Starků a Baratheonů... a bylo tam pět štěňat - jedno pro každé starkovo dítě + štěně albín, které patřilo k Jonu Snowovi.
Zlovlci si svého pána/paní hlídají a starkovi děti (tři určitě) mají taky schopnost vidět skrz mysl jejich zlovlka.

Není to nutnost, že když zemře majitel, zemře i zlovlk, ale je to pravděpodobné - někteří psi jsou svým pánům tak věrní, že pojdou žalem.
Zlovlk je symbolem rodu starků, ale jestli mají nějakou vyšší úlohu v příběhu než hlídat svým pánům/paním záda, to jsem se za pět knih nedozvěděla.

Sanse Lady zabili místo Nymerie když pokousala Joefryho, a Aryina Nymerie se od té doby toulá někde kolem řeky... Robův zlovlk je stále s ním, stejně tak mají u sebe svoje zlovlky Riccon a Bran a Johnův se teď toulá někde v divočině za Zdí a sleduje Sama s Fialkou... Takže nějak vázaní spolu taky nejsou, ale myslím, že poznají, v obou směrech, jestli se něco druhému stalo - jak zlovlci o svých pánech, tak o ostatních svých sourozencech... aaaa starkovic poznají, když se něco stane jejich zlovlkům... alespoň tak si to pamatuju z knihy. Ale zatím ne, žádnou větší roli tam neměli... :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.