Samsonitte

Zkušenosti s IVF na klinice www.ivf-zlin.cz

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s klinikou www.ivf-zlin.cz – napíšete?

Odpovědi
Lollinka

Dobrý den, nám se tam podařilo otěhotnět před dvěma lety. Kliniku můžu doporučit – mají fakt odborníky, velkou úspěšnost a klinika je vyhlášená i v zahraničí.

GabuleF

Zdravím všechny, napíšete, jestli je potřeba nějaké doporučení na kliniku IVF Zlín? A po jak dlouhé době, co se miminko nedaří by se měla klinika kontaktovat, poradíte?

Samsara

Já jsem na klinice IVF Zlín taky IVF podstoupila a úspěšně – máme půl ročního syna :) Doporučení nepotřebujete a kliniku doporučují kontaktovat cca po 7 měsících, co se nedaří. Držím palce, klinika je výborná, určitě Vám pomůžou :)

Cizecek.M

Ahoj, tato klinika je za mě u nás v republice jednoznačně bezkonkurenční, ať už jde o odbornost lékařů, moderní prostředí a přístup k pacientkám. Nejsem ze Zlína ani okolí, ale po mnoha doporučeních jsem se rozhodla práve pro IVF Zlín, bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě a konečně se mi splnil sen o úplné rodině.

Mirushka90

Ahoj, klinika IVF Zlín je jedna z nejlepších. Pracují tam specialisté s dlouholetou zkušeností a zakládají si na rodinné a přátelské atmosféře. Dokáží pomoci s ledasčím, dokonce mají své vlastní doplňky stravy na podporu plodnosti a při své práci využívají i umělou inteligencí.

KaraskovaAl

Ahoj, já jsem se na tuto kliniku dívala. Ale teda z důvodu darování vajíček. Ale když jsem se dívala na recenze k této klinice, tak jsem viděla, že je hodně žen spokojeno s jejich péčí i v oblasti IVF. Tak bych se tam asi objednala na konzultaci :)