anonymmm

Zkousli byste nevěru?

Doplňuji:
Zkousli byste nevěru svého protějšku?

Nejlepší odpověď
anonym

U partnera ne, u sebe ano :))

Další odpovědi
Damiana

Ne. Kdo tě podvede, nemiluje tě. Na to žádné vysvětlení neplatí. Je to zrada tvé lásky, důvěry. To je konečná.
Tolerovat, odpustit – to se dá cokoli. Ale zapomenout, zapomenout to tedy ne. Nikdy.

quentos

Nejspíš ne, Vzhledem k tomu, že se hledáme celý život (a ještě jsme se nenašli), byla by nevěra ať už moje či její neomluvitelná a nepochopitelná.

pusinka50

Ne. I když za sebe mohu říct, že snad horší než fyzická a třeba jen jednorázová nevěra, daleko horší je duševní nevěra, když dotyčný na někoho myslí více než na mě a pak je už úplně jedno, jestli to je „jen“ kamarádka, třeba jen z internetu že se jen párkrát potkali a třeba ani sex mezi nimi nebyl, ale on dělá si o ní starosti takové, že fyzicky úplně opomíjí mě a zanedbává jakýkoliv kontakt jen proto, že myslí na jinou

anonym

Ne…!

Drap

Musela by jsi upřesnit co považuješ za nevěru. Za nevěru někteří považují i to, že na někoho jiného pomyslí, nebo se za někým jiným jen otočí.
Na takovou otázku nelze jednoznařně odpovědět, hraje tam spousta aspektů. A v životě neni nic černobílé

Kamionak09

Ne

pizlicka

NE!

Monikas

Také bych nevěru nezkousla a doufám že to nebudu muset nikdy řešit.