Loreta

Zkazim neco,kdyz si do bramboroveho salatu,pridam kousky uzene ryby?

Jen tak mne to napadlo.

Nejlepší odpověď
Leilisek

Já bych to asi úplně nedělala. Přece jen, rybí maso má hodně intenzivní aroma a přebije to tak veškerou chuť salátu.

Další odpovědi
dudu

Nedělal bych to, protože ryba přebije chuť ostatních ingrediencí a už to nebude ten správný brambsalát.

Deli

Ne ne! Určitě když už, tak na talíř VEDLE salátu, ne do něj!

Děda Louda

Určitě přinejmenším rybu a bramborový salát, kromě toho i chuť k jídlu, možná taky žaludek.

venkovan

Na kousku bych to vyzkoušel. Do salátu se dá dát všechno, jen se změní název.

elektrikář

Bramborový salát zkazíš. Můzeš zkusit udělat rybí salát.Třeba z kyselých ryb zaleniny a majonézy.Podívej se někam do kuchařky pro studenou kuchyni.

Pecudka

No, fuj ryba!