Rokio

Zhubne se při nošení tašek více než při ujití stejné vzdálenosti bez tašek?

Dnes jsem šel do nákupního centra, které bylo asi 1 km daleko. Cestou zpět jsem měl v rukou 3 středně těžké tašky.

Moje rodina byla na nákupech a já jsem tam šel, aby mi mamka koupila několik džín, jednu mikinu a jedny tepláky. Také jsem odnesl domů nákup, ktery nezahrnoval pouze moje oblečení, ale i jiné zboží, které si moje rodina koupila.

Když jsem šel zpět domů a nosil jsem ten menší náklad, zhubl jsem více než cestou do nákupního centra? Zpátky jsem šel tou samou cestou.

Odpovědi
Mravenec

Jistě, že cestou se zatížením spálíš více kalorií.

A doufám, žes mámě na své oblečení dal peníze, nebo alespoň přispěl! 😀