zjentek

Zhlédli jste video, kde dívka se oběsila v přímém přenosu z mobilu na internet?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/426352-dvanactileta-divka-se-obesila-v-primem-prenosu-podnikavci-na-videu-vydelavaji.html

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ne, ani bych si ho nepustil.

Další odpovědi
Funna

ne…a proč taky…nejsem úchyl, abych se dívala, jak se někdo vraždí, když už mu stejně nepomůžu a je mi líto, že problémy vyřešila takto…

Kura

Ne, nikde jsem to video nenašel.
Chtěl bych to vidět jen z důvodu, abych posoudil, zda nejde o FAKE.
To ti úchylní „youtubeři“ rádi dělají.