Z hlediska životnosti a ceny se vyplatí dělat venkovní dlažbu v plošném či zámkovém provedení?

Nejlepší odpověď
Drap

Příliš málo informací. Záleží kde to chceš použít, jaké jsou možné alternativy a podobně.

Další odpovědi
gecco

Záleží na tom

  • k čemu to chceš (účel)
  • o jakou jde plochu
  • na jakém terénu

Pravděpodobně bude zámková v poměru cena-výkon lepší, ale nemusí to tak být vždy…
😉

cukrar

minerz, plošné provedení si předstaujet co?
Jako položit plošně panely, celé vybetonovat, dlaždice 50×50, 60×40 či jiné?
(kdybych tak věděl co si tazatelé myslí, když píšou dotaz)

davidjansky

My máme kolem domu přírodní kámen dlažba https://www.ka­menyprirodni.cz/KA­MENNA-DLAZBA-c2_0_1.htm a vypadá to perfektně. Nic umělého nebude nikdy vypadat tak dobře a životnost je taky dobrá.