Samtibalfars

Ženy prozradíte nám mužům někdy kdo vám nakukal, že máme rádi velký zadek, omalovánky na obličeji a jiné?

Tak například na Second live může mít holka avatára jakého chce a 90% z nich má zadek že by na něm mohla vyšívat.

Má nechutně velké prsa a o některých jiných proporcích se nelze zmínit ani slušně.

Nebo v reálu: kdybych si na obličej namaloval vousy vypadal bych jako debil tak proč si myslíte že my to vaše malování vnímáme jinak?

Odpovědi
elkon

Nemluv za všechny a své bláboly si nech pro tobě rovné.

Filip84

Najdi si chlapa a neřeš věci, které se Tě netýkají.

Problém vyřešen, harmonie obnovena. 🤷🏽‍♀️😎

Samtibalfars

Kde je problém vyřešen?

Co je špatného když se ptám za většinu mých známých?

Ty co znám by chtěli říct ženám že není třeba ztrácet čas malováním.

A pokud jsou na plastiku měli by vědět že větší neznamená menší.

Můžete prosím definovat která část je blábol?

cochee

Blábol je ta část o tělesných proporcích, tj. to, co babě narostlo/nena­rostlo. I kdyby ses ptal za 10× větší množství lidí, než máš známých, furt je to významná menšina proti množství mužů na Zemi, kteří preferují přesný opak toho. A že do toho zamícháš „omalovánky“ , mimochodem jsi zapomněl na „železářství“ a „vězeňskou výzdobu,“ je pouze ukazatel toho, že jsi buď děcko, teplý, nebo blb.