Avatar uživatele
láďa1

Ženatí muži,umýváte nádobí?pokud nemáte myčku a chcete pomoci manželce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, franku, anonym, anonym před 4329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem dívka a nejsem vdaná, ale mám přítele. Myčku na nádobí sice nemáme, ale myje ho za nás pomocnice, tak máme více času na sebe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

odpovím za manžela – ano umývá nádobí i když vaří sám i když nevaří – prostě mi pomáhá a já jemu ,jak kdy to vyjde

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Myju běžně,když je manželka v práci.Nevydržel bych se dívat na plný dřez špinavého nádobí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Chtělo to trochu ženské taktiky a diplomacie…a ano myje, myje…:-)
Těžké je to hned po jídle, to by se milý rád válel, ale já nesnáším ve dřezu ani lžičku. Jelikož vařím (a myji po sobě při vaření všechno použité nádobí), zbydou fakt jen talíře, příbory a nějaká ta drobnost – co při hodování použijeme. Myčku jsme zavrhli, protože nenávidíme tu pachuť, která ulpívá na nádobí.
Expertem na to, jak se vyhnout mytí nádobí byl můj tatínek. Vždycky si „nandal“ z hrnce tolik, aby tam ještě něco zbylo – s tím, že si to ještě dojí. Houby s octem. Hrnec nakonec myla mamka – v horším případě já – a trapný zbyteček šel do koše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Ano, zcela běžně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

manzel myje hned po sobe.ja take.myčka?fuj,nej­sem čuně,abych skladovala spinave nadobi,jako pradlo do pracky.take se tomu snazi vyhybat tim,ze aspon jedine sousto necha na taliri.chjo,vec­ny boj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nádobí? U nás je to věčný boj o místo u dřezu. Jak nechytnu houbičku první, tak mám smůlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Protože mám doma 6 ženských(včetně manželky),tak nádobí nemyji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karelll

Jen z dlouhé chvíle, snažím se všechno nacpat do myčky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Když jsem sám doma. Jinak zcela vyjímečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Lado, neumívám nadobí, ani ho nedávám do myčky.
Dobře jsem se oženil.
Doplňuji:
co jsem to napsal?
neumývám nádobí, ani měkce ne…

Upravil/a: cukrar

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek