tforro

Zemřel Bud Spencer, zavzpomínáte na něj třeba z jeho filmů?

… jeden z mých oblíbených herců natočil mnoho hezkých filmů. Dnes si nějaké filmy s ním nostalgicky pustím.
(nejlepší hláška – „Marmeláda zdraví dává“ – „Vyškubu ti všechno péří, budeš papoušek plešounek“) 🙂

http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/zemrel-bud-spencer-0nr-/filmvideo.as­px?c=A160627_224846_zah­ranicni_kha

Nejlepší odpověď
anonym

Budiž mu země lehká. Jeho facky a údery do hlavy budou nesmrtelné. Na pár filmů se jistě podívám. Na odlehčení posílám jeho odpověď na otázku v rozhovoru, kterou by kdekdo v klidu nerozchodil, ale on to vzal naprosto s ledovým klidem:

  • Vadilo vám někdy, že jste tlustý?
  • Vám by vadilo něco, co vám vydělává milióny?

Další odpovědi
dalid

moj oblubeny film je Policaj v Afrike. Uroven dalsich kolisala, ale bol to sympatak.

Kepler

Co se dá dělat, každý z nás tam musí. S nostalgií vzpomínám na jeho první filmy s Terencem Hillem, které u nás měly takový úspěch. Že to jsou béčkové filmy, nikomu z nás to nevadilo. Natočila se jich obrovská hromada, pak už to začalo být všechno na jedno brdo. Ale filmy nemusí mít vždy uměleckou hodnotu. Na odlehčení a odpočinek byly dobré.

zjentek

Vzpomínám. Vzpomínám si jedinou věc, a to jak prstem prorazil klasickou* potravinovou plechovku, pak si tou dírou něčeho lokl a zahlásil: „hmm, olivovej“ ..tož asi tak to zůstává v mysli chlapa drsňáka!

*na jihu ale mají šizený plechovky, to není jako naše Salko!

iceT

Každýho to dřív či později čeká a taky včera psali, že umřel Schimanski.

led

Nehral len dobráckych bitkárov.
Ozaj a spoznali by ste ho v jeho prvej filmovej úlohe vo filme Quo vadis?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=T01neH6RscE?

led

prvá filmová úloha – rímsky vojak vo filme Quo vadis…ešte pod menom Carlo Pedersoli

led

V 30.sekunde ho dokážete rozoznať