zjentek

Taky vám leze na nervy, když moderátor sleduje, co píšete, a z hecu vám mění písmenka tak, že vypadáte jako debil?

Taky vám leze na nervy, když moderátor dopředu sleduje, co píšete, a z hecu vám při tom mění písmenka a did. znaménka tak,…že vypadáte jako debil?
Anebo se to děje jenom mně, jelikož mám nějakou křeč v těle nebo co a tudíž se stávám jediným exotem, u kterýho je podobný skopičiny možný stíhat?
Prosím názor děkuji ;)))
Sprosťárny si strčte a zatočte prstem!
.............­.............­............

Mc Mercyruine, přesně tak, dělá to souběžně se mnou!!!
Věrohodnosti může dopomoci fakt, že jsem abstinent.

Nejlepší odpověď
Hlada

Také jsem dělal moderárora jednoho fóra a tak to vidím z druhé strany.
Aby fórum mělo nějakou úroveň, je často potřeba některé příspěvky přeložit do češtiny. Je na zvážení moderátora, jestli je opraví nebo udělí spam za vypatlanštinu.

Další odpovědi
ivzez

Sohlasím s Hladym.

Mně ani nevadí, když mi někdo opraví některou chybu nebo překlep.
Ale minulý týden mi tu byla opravena odpověď (mělo jít o překlep a
nějakou drobnost → ale ať se dívám, jak se dívám, nic opraveného
tam nevidím. To už mi vadí → že po sobě ani s odstupem několika
dnů chybu/y nevidím…

Mc Merkurion

… jestli to dělá souběžně s tebou („dopředu sleduje, co píšete, a z hecu vám při tom mění písmenka a did. znaménka tak,…že vypadáte jako debil?“) – tak na to mám jasný vysvětlení: když neumíš pít, tak nechlastej …

… v tom případě se ti podařilo sehnat dobrej matroš, jestliže jsi abstinent …

led

„Taky vám leze na nervy, když moderátor sleduje, co píšete, a z hecu vám mění písmenka tak, že vypadáte jako debil?“
Nie, pretože píšem po slovensky, v komunikačnom jazyku oficiálne uznávanom v ČR :) a aj malá zmena znamienka, písmena (podľa českých pravidiel), môže zmeniť význam textu, na čo som moderátorov upozornila.

zjentek

Podle mýho to dělá moderátor recesista nebo screblista či tak někdo ..si tam položíš otázku třeba z oblasti prac. práva, jestli ti v tom čem pracák může pomoci a v konečný fázi odešleš otázku ve formě- „může mi prasák s tímto pomoci?“ A tak dále, to byl příklad..

Dochy

Tohle nedělá moderátor, ale zapnutá jazyková korekce v Tvým prohlížeči 😉

ivzez

Tohle snad nemáte zapotřebí…