Avatar uživatele
zjentek

Taky vám leze na nervy, když moderátor sleduje, co píšete, a z hecu vám mění písmenka tak, že vypadáte jako debil?

Taky vám leze na nervy, když moderátor dopředu sleduje, co píšete, a z hecu vám při tom mění písmenka a did. znaménka tak,…že vypadáte jako debil?
Anebo se to děje jenom mně, jelikož mám nějakou křeč v těle nebo co a tudíž se stávám jediným exotem, u kterýho je podobný skopičiny možný stíhat?
Prosím názor děkuji ;)))
Sprosťárny si strčte a zatočte prstem!
.............­.............­............

Mc Mercyruine, přesně tak, dělá to souběžně se mnou!!!
Věrohodnosti může dopomoci fakt, že jsem abstinent.

Zajímavá 0 před 2720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Také jsem dělal moderárora jednoho fóra a tak to vidím z druhé strany.
Aby fórum mělo nějakou úroveň, je často potřeba některé příspěvky přeložit do češtiny. Je na zvážení moderátora, jestli je opraví nebo udělí spam za vypatlanštinu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Sohlasím s Hladym.

Mně ani nevadí, když mi někdo opraví některou chybu nebo překlep.
Ale minulý týden mi tu byla opravena odpověď (mělo jít o překlep a
nějakou drobnost → ale ať se dívám, jak se dívám, nic opraveného
tam nevidím. To už mi vadí → že po sobě ani s odstupem několika
dnů chybu/y nevidím…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jestli to dělá souběžně s tebou („dopředu sleduje, co píšete, a z hecu vám při tom mění písmenka a did. znaménka tak,…že vypadáte jako debil?“) – tak na to mám jasný vysvětlení: když neumíš pít, tak nechlastej …

… v tom případě se ti podařilo sehnat dobrej matroš, jestliže jsi abstinent …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„Taky vám leze na nervy, když moderátor sleduje, co píšete, a z hecu vám mění písmenka tak, že vypadáte jako debil?“
Nie, pretože píšem po slovensky, v komunikačnom jazyku oficiálne uznávanom v ČR :) a aj malá zmena znamienka, písmena (podľa českých pravidiel), môže zmeniť význam textu, na čo som moderátorov upozornila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Podle mýho to dělá moderátor recesista nebo screblista či tak někdo ..si tam položíš otázku třeba z oblasti prac. práva, jestli ti v tom čem pracák může pomoci a v konečný fázi odešleš otázku ve formě- „může mi prasák s tímto pomoci?“ A tak dále, to byl příklad..

před 2720 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Tohle nedělá moderátor, ale zapnutá jazyková korekce v Tvým prohlížeči 😉

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Tohle snad nemáte zapotřebí…

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví