akcul

Zdravotní způsobilost dítěte?

Co se stane když dítě pojede na tábor nebo jinou akci bez dokumentu (zdravotní způsobilost dítěte).To ho na tábor nevezmou?(A jaké z toho můžou být problémy)
Předem díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Akzeret

Vzít ho nesmějí, a i kdyby směli, asi by ho stejně nevzali. Určitě na to jsou zákony, já čerpám z vlastní zkušenosti :) Tatínek dovezl dítko na tábor, odevzdával vyplněné papíry, ale papír o potvrzení zdravotní způsobilosti dítěte nechali doma. Vraceli se i s dítkem domů, zpět na tábor ho pak dovezla maminka ;)

Další odpovědi
zzzzz

Nevezmou ho, nepojede nikam.
Vzít ho nemohou, musí být způsobilé, třeba může mít omezení, ale musí být způsobilé.

anonym

Rozumný vedoucí za dítě bez tohoto dokumentu nepřevezme zodpovědnost, děcko zůstane doma…