Damien

Zdravim hladam nejake typy ako zbalit narocnejsie dievca. Nejaku knihu alebo stranku kde sa to da precitat aj zdarma.

Odpovědi
Lukasy

Každej je original takže hledat navod jak nekoho zbalit je nesmysl.
Jinak stači napsat jak zbalit holku a najdeš ruzne stranky a nebo si stahni textove dokumenty jak balit.

venkovan

Náročnější děvcče – v jakém smyslu? To, že jí stačí ˇululum chlap a nebo která chce sociálně inteligentního muže, nebo náročná na sport, kulturu, konto muže apod.
Ve své podstatě – kdejaká slepice se nachytá na plné korýtko. A jak je u něj, dokáže rozhazovat kolo sebe až si najde k sobě další slepice.