Zaslání balíčku Českou poštou.

Potřeboval bych poradit,jak zabalit vánoční cukroví,které chci poslat poštou,aby přišlo v pořádku na místo určení. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Jedna moje známá posílá skleněné vázičky, skleničky apod. Dá je do jedné krabice, vystele novinami (vytvoří z nich kuličky – to u cukroví asi ne), takže lze vyplnit dřevitou vatou. Krabici vloží do druhé krabice a opět vystele. Prodávají se „pukající“ vložky. Sklo dojde bez poškození. V krabicích se nesmí zboží hýbat. Cukroví – nevím, ale sklo vždy dojde zákazníkovi v pořádku.
Samozřejmě dodat nálepku Křehké.

Další odpovědi
BEAES

Určitě si sežeňte pevnou krabici a pokuste se cukroví uložit tak, aby se nemohlo v krabici hýbat. Na poště se s balíky moc nemazlí. Posílejte s nálepkou – křehké zboží.

ReHu

Doporučuji krabici co nejvíc „nacpat“ a pokud možno stěny obložit třeba nějakou pěnovkou nebo bubl.folií.
A…na poště mi jedna pracovnice důvěrně sdělila, že pokud mají někteří zaměstnanci špatnou náladu, nechovají se k balíkům s nálepkou křehké tak, jak by měli.

Tata

Pokud máte možnost umístit cukroví do sáčku ze kterého vysajete vzduch, pak zamezíte jeho samovolnému pohybu a odírání. Potom doporučuji stejný postup jako ti přede mnou. Pytlíky utěsnit pružnou a měkkou vycpávkou. Pokud chcete mít opravdu jistotu, potom tuto krabici vložte do ještě jedné větší krabice a menší krabici v ní zajistit další vycpávkou.