HZK

Zarudlá a loupající se kůže pod předkožkou penisu. Co a z čeho to může být?

Zarudlá kůže v místech které kryje předkožka penisu.
Co a z čeho to může být? Jak to lze spravit? Děkuju za rady.
Doplňuji:
Zatím pouze lehce svědí, ač po umytí je to lepší. Ale bojím se co to může být, ještě když se něco slouplo.

Nejlepší odpověď
Alesh

nejspíš to bude nějaká kvasinková infekce, vřele doporučuji navštívit kožního lékaře

Další odpovědi
anonym

Myk, myk, mykoza? Že by? 🙂, to nic neni, to je hned, ale potvrdí ti to u doktora, myslím, že by to mohl uhodnout i obvoďák, ale na kožním tomu rozuměj víc, tak si najdi číslo, zavolej tam a domluv se s nimi
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+dos­tane+mu%C5%BE+­mykozu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=AJ1TVLbCCIL­D7Aa4vIGICQ#rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&channel=sb&q=my­koza+u+mu%C5%B­E%C5%AF+p%C5%99%C3%AD­znaky

zjentek

zkus se přesvědčit, jestli to není obyčejná brynza ..pak by to mělo jít spravit vodou