ZARUČNI LIST

CO DELAT KDYŽ SE MI ROZBILA PRAČKA A ZTRATILA JSEM ZARUČNI LIST?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud máš doklad o koupi, není nutné mít záruční list. V tomto dokladu (paragon, prodejka) je datum koupě.

Další odpovědi
NickD

Pokud nemáš záruční list,tak ti jej nahradí doklad o koupi.Pokud ani to ne,tak už je to buď a nebo.Jestli se jedná o dobrou firmu,tak ti z archývu vystaví duplikát a reklamaci ti převezmou.Pokud se ale jedná o nějakou obyčejnou firmu nebo prodejce,tak se stebou nejspíš nebudou ani bavit a bohužel ti nezbyde nic jiného,než si opravu zaplatit ze svého.

Džanička

A pokud nemáš ani doklad o koupi,tak ti nezbyde nic jiného,než si opravu zaplatit za své.