jirka F

Zapomenete na Babiše st.? Zkusíte žít bez něj, i když ho někdy média předhazují?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nezapomenu. Mám na něj svůj názor, který však odporuje názorům médií.

Další odpovědi
Ametyst

Nejsem závislá na masmediích z Prahy, a nejsem závislá na češtině. Už v minulosti jsem poslouchala, co Babiš říkal v europarlamentu, ačkoliv o tom Praha samosebou mlčela. Také si poslechnu londýnského youtubera, který má lepší přehled o politické scéně, než čeští pisálkové: je to jedna z hnusných pravd, kterou kdekdo neskousne.

Filip84

Já nemám s Babišem dvojdomek. Ani s ním po večerech nesouložím. Ani s ním nechodím na pívo, dršťkovku, nebo tak něco. Takže nerozumím tomu, jak mám „žít bez něj“, když s ním nežiju jako?

Jo, jestli to máš jinak, jestli Tě takto Babiš jezdí pravidelně večer obdělávat, a pak Tě, třeba, za to zve do hospody na dršťkovku a pívo, nebo, co já vím, spolu chodíte do čajovny na čaj a vodní dýmovnici, tak potom Ti ale musí být více, než jasné, že tady stěží bude někdo druhý, kdo by to takto s Babišem měl.

A když se Ti nelíbí, co Ti ukazují média, tak do nich nečum, ne? Však to není povinné, proboha! 🤦‍♀️

elkon

Není žádný důvod.

Kelt

Asi sis spletl, kde jsi. Tady jsou otázky a odpovědi a ne politická diskuse. A kromě toho může být každému jedno, jaké mám názory, nebo kdokoli jiný. Já se ti nepletu do života, je mi jedno, co děláš, co umíš a kdo se ti líbí. A Karel Havlíček Borovský napsa. – Co nechceš, aby někdo dělal tobě, tak ty nedělej druhému – Je to moje verze, ale nejde o formu, ale o obsah.

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com