joey123

Zaplatil jsem za zboží, odstoupil od smlouvy a nedostal jsem peníze

Zdravím,

jednoho dne jsem si objednal v e-shopu premium-outlet – jehož provozovatelem je/byl Martin Wollman (Břeclav) několik položek v hodnotě pod 2000 Kč a z důvodu, že se pán neměl ze začátku k žádné komunikaci jsme se nakonec dohodli na odstoupení od kupní smlouvy a vrácení částky do zákonné třicetidenní lhůty, která dnešním dnem (29.9.2011) končí.

Martin Wollmann opět nekomunikuje. dělá mrtvého brouka a z peněz mi nevrátil ani korunu. Do této doby mu vypršela expirace jeho webu premium-outlet.cz a zrušil si živnost.

Co dělat, abych své peníze získal zpátky? V dřívějších letech (2009) měl již podobné problémy, které došly až k soudům – z aukčního serveru aukro.cz, kde prodával pod přezdívkou wolmes.

Udělám všechno pro to, aby jemu a podobným lidem nic takového neprocházelo, chci své peníze zpět.

Poradíte mi něco? Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Podat trestní oznámení, jinudy cesta asi nepovede
Doplňuji:
nebo se zkusit obrátit sem, může tam být více podobně postiženýchhttp://w­ww.novinky.cz/kri­mi/

Další odpovědi
jmhad

vyložený podvod a jedině ono trestní oznámení,které ovšem návrat peněz nezaručuje.Policie to /možná/ vyšetří,pán bude /možná/ odsouzen a soud Vás odkáže na občanskoprávní cestu.Takže pro příště – jedině kamenný obchod nebo důvěryhodný internetový