Posspi

Jak mám zapsat do čtenářského deníku „Kytici“ K. J. Erbena?

Zdravím… opět já.Chtěl bych vědět, jak mám zapsat do čtenářského deníku Kytici od Karla Jaromíra Erbena.Většinou tam (u ostatních normálních knih) píšu, že tato kniha je o…,je zde popsán příběh… a tak,jako třeba Harry Potter, Deník malého poseroutky a tak ,ale u tohohle…? Vždyť tohle ani NENÍ KNIHA!! Je to soubor básní nebo co, a nemá to žádný příběh a každá báseň je o něčem jiném…tak co tam do toho čtenářského deníku napsat?? Jak tam tu Kytici charakterizovat…? Mám si vybrat 1 báseň a TU POPSAT, nebo…?

Nejlepší odpověď
gecco

Popiš všechny básně – jakobys to udělal třeba u knihy povídek…
A napiš i to, jak na tebe Kytice působila jako celek…
😉
Bezva čtení, ne?
😉

Další odpovědi
briketka10

Můžeš si knihu přečíst a napsat rozbor vlastními slovy.
http://www.rozbor-dila.cz/kytice-rozbor-dila-k-maturite-4/

ivzez

Musíš si přečíst a popsat všechny básně.
A pozor!! Od nikoho neopisovat!!
[Hlavně neopisuj z unternetu, učitelé všechny
ty čtenářské deníky, maturitní otázky, … znají.]

Posspi

Aha,ale to bude asi na dlouho,když jsem tu knihu vlastně ani nečetl..:D Dobrý,CO..?

gecco

Tak vřele doporučuju přečíst…
😉
Jen – pokud jsi citlivější povahy, nečti ji večer…
😉

Posspi

Blbé na tom je,že ten čt. deník mám odevzdat zítra,mno..:( A číst do 1 v noci se mi to fakt nechce,a popisovat všechny balady taky ne…asi před týdnem donesly 2 holky od nás ze třídy učitelce čtenářský deník,a učitelka poznala,že to opsaly z netu…Jak se tomu vyhout teda??

gecco

Číst – a psát z vlastní zkušenosti…
Včil je to už marné…
Takže má rada je vlastně pro nějakou příští příležitost…