Bronzový

Zamrzání vody pro psa

napadlo mě to u otázky o morčatech.Já to samé totiž řeším u vody v misce pro venkovního psa.Zamrzne skoro okamžitě a nevím co proti tomu.
Doplňuji:
Nebojte psa netrápím.V noci v mrazech je v dílně.A přes den je v boudě kterou má víc zateplenou než já barák.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vy nechavate psa venku bez moznosti aby si vlezl do teplicka???To snad ne

Tak ted tomu nerozumim,pisete ze je v boude ktera je vic zateplena nez barak.. Tak procpak voda v misce zamrza?

Další odpovědi:

Zlatý

Nenechala bych psa venku v těchto mrazech,možná v předsíni.Vím že má kožich ale ne každý pes snáší takovou zimu.Ale chtěla jste poradit trocha sole do vody.To se dělávalo kdysi, když pes byl jen pes a ne přítel.

Zlatý

Já bych mu tedy do té boudy přivedl ústřední topení z baráku a voda by mu nezamrzala.

Bronzový

Pokud pejsek opravdu venku musí být a nejde polemizovat o tom, že by byl doma, pak je nutné mu vodu měnit. Stejně jako i u ostatních zvířat chovaných v těchto podmínkách venku, nebo v přístřeších kde mrzne, je prostě nutno vodu "MĚNIT, MĚNIT A MĚNIT" ..

Klidně mu doneste vodu trochu teplou, aby vydržela o něco déle než voda studená, ale každopádnbě nespoléhejte se na to, že existuje nějaký přípravek či postup, jak zajistit, aby voda nezamrzla. Neexistuje. A na sůl ani nemyslete prosím Vás. To možná používaly naše prabáby, každopádně to je pitomost. Psům se má naopak sůl co nejvíce vyhýbat.

Takže vodu měňte, pokud není pes u boudy ale má výběh po zahradě, tak mu umístěte misku s vodou na nejteplejší místo kde tak moc nemrzne (nebo mrzne méně než jinde). Jiná rada opravdu není ..

Zlatý

Psi velmi rádi jedí sníh, myslím,že když jste doma dát jim napít co vypijí a jinak bych to neřešila. Pes se" napase "sněhu.Tak mu nechte vodu s miskou v dílně ,aby měl možnost se napít.

Diskuze k otázce

Zlatý

Miroslavst

Mojitku, pejsek je nezbeda a nezavírá za sebou dveře :D

Zlatý

mojitek

syčák jeden :o)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.