hanjimka

Zamrzání vody pro psa

napadlo mě to u otázky o morčatech.Já to samé totiž řeším u vody v misce pro venkovního psa.Zamrzne skoro okamžitě a nevím co proti tomu.
Doplňuji:
Nebojte psa netrápím.V noci v mrazech je v dílně.A přes den je v boudě kterou má víc zateplenou než já barák.

Nejlepší odpověď
mojitek

Vy nechavate psa venku bez moznosti aby si vlezl do teplicka???To snad ne

Tak ted tomu nerozumim,pisete ze je v boude ktera je vic zateplena nez barak.. Tak procpak voda v misce zamrza?

Další odpovědi
aramah

Nenechala bych psa venku v těchto mrazech,možná v předsíni.Vím že má kožich ale ne každý pes snáší takovou zimu.Ale chtěla jste poradit trocha sole do vody.To se dělávalo kdysi, když pes byl jen pes a ne přítel.

Miroslavst

Já bych mu tedy do té boudy přivedl ústřední topení z baráku a voda by mu nezamrzala.

Losos

Pokud pejsek opravdu venku musí být a nejde polemizovat o tom, že by byl doma, pak je nutné mu vodu měnit. Stejně jako i u ostatních zvířat chovaných v těchto podmínkách venku, nebo v přístřeších kde mrzne, je prostě nutno vodu „MĚNIT, MĚNIT A MĚNIT“ ..

Klidně mu doneste vodu trochu teplou, aby vydržela o něco déle než voda studená, ale každopádnbě nespoléhejte se na to, že existuje nějaký přípravek či postup, jak zajistit, aby voda nezamrzla. Neexistuje. A na sůl ani nemyslete prosím Vás. To možná používaly naše prabáby, každopádně to je pitomost. Psům se má naopak sůl co nejvíce vyhýbat.

Takže vodu měňte, pokud není pes u boudy ale má výběh po zahradě, tak mu umístěte misku s vodou na nejteplejší místo kde tak moc nemrzne (nebo mrzne méně než jinde). Jiná rada opravdu není ..

hanulka11

Psi velmi rádi jedí sníh, myslím,že když jste doma dát jim napít co vypijí a jinak bych to neřešila. Pes se" napase "sněhu.Tak mu nechte vodu s miskou v dílně ,aby měl možnost se napít.

Dominno

já to řeším, že misku umístím dovnitř do domu, kde je teplo, takže tam nic nezamrzne, konkrétně používám obyč. plastovou z Happytails

Miroslavst

Mojitku, pejsek je nezbeda a nezavírá za sebou dveře :D

mojitek

syčák jeden :o)