Miroslavst

Zamilovali jste se někdy tak, že byste pro to udělali vše možné?

Třeba jako tento 14-letý chlapec?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/213623-ctrnactilety-chlapec-ujel-autem-400-kilometru-kvuli-internetove-lasce.html

Nejlepší odpověď
anonym

těžko říct co bych dokázala kvůli lásce udělat,dřív snad i nemožné,ale jelikož jsem vdaná tak dnes už to nehrozí,nedokázala bych opustit svou rodinu,je to to nejhezčí co mě v životě potkalo

Další odpovědi
bigbít

Ještě ne, je to možná tím, že pozoruji, co se děje kolem mne, jak to obvykle chodí a tak ať už jdu nově do vztahu nebo v něm již jsem, vždy stojím nohama pevně na zemi, jelikož nechci být zaslepená natolik, abych udělala nějakou nesmyslnou věc…

quentos

takhle bezhlavě jsem se zamiloval ve třinácti a ve dvaceti, se svými objekty lásky jsem však tehdy byl v pravidelném osobním kontaktu. Silně tedy pochybuju, že by se někdo „zamiloval přes internet“. K tomu je potřeba taky trochu chemických reakcí a ty se nedějí ani přes telefonní linku, ani prostřednictvím bezdrátového internetu. Spíše bych tomu řekl pubertální pobláznění, spojené s nedostatkem činnosti, jelikož kdyby svědomitě studoval, nedošlo by to tak daleko … muselo to být výsledkem každodenního nšěkolikahodinového chatování s dotyčného o ničem.
Doplňuji:

  • s dotyčnou