Avatar uživatele
Miroslavst

Zamilovali jste se někdy tak, že byste pro to udělali vše možné?

Třeba jako tento 14-letý chlapec?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/213623-ctrnactilety-chlapec-ujel-autem-400-kilometru-kvuli-internetove-lasce.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vlastina, anonym před 4947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

těžko říct co bych dokázala kvůli lásce udělat,dřív snad i nemožné,ale jelikož jsem vdaná tak dnes už to nehrozí,nedokázala bych opustit svou rodinu,je to to nejhezčí co mě v životě potkalo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bigbít

Ještě ne, je to možná tím, že pozoruji, co se děje kolem mne, jak to obvykle chodí a tak ať už jdu nově do vztahu nebo v něm již jsem, vždy stojím nohama pevně na zemi, jelikož nechci být zaslepená natolik, abych udělala nějakou nesmyslnou věc…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

takhle bezhlavě jsem se zamiloval ve třinácti a ve dvaceti, se svými objekty lásky jsem však tehdy byl v pravidelném osobním kontaktu. Silně tedy pochybuju, že by se někdo „zamiloval přes internet“. K tomu je potřeba taky trochu chemických reakcí a ty se nedějí ani přes telefonní linku, ani prostřednictvím bezdrátového internetu. Spíše bych tomu řekl pubertální pobláznění, spojené s nedostatkem činnosti, jelikož kdyby svědomitě studoval, nedošlo by to tak daleko … muselo to být výsledkem každodenního nšěkolikahodinového chatování s dotyčného o ničem.
Doplňuji:

  • s dotyčnou

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek