Avatar uživatele
Lubajs

Zalehlé ucho

Dobrý den, už od včerejška mám zalehlé pravé ucho.. Neznáte nějakou radu nebo metodu jak tento problém vyřešit? Předem děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, SomeSam před 4771 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mucillinka

Měla jsem před rokem podobný problém, bylo to nepříjemné a já už přestávala snad i slyšet..Bylo to už k nevydržení, takže jsem zašla k ušnímu..Ulevil mi a předepsal kapky a do týdne to bylo v pořádku..Nav­štívila bych ušního, nic zaručeného neznám..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Nahřát ucho soluxem, napařit nohy a návazně pak ucpat prsty nos a opatrně profouknout přes eustoachovu /sluhovou/ trubici. Tuto radu mám od sestry z ušního a zatím vždy pomohla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dom Tailor

No to máš jak se škytavkou, neexistuje zaručenej způsob co by zabral každýmu…
Když to začne bolet a nepřejde to ani třetí den, tak rači zajdi k ušnímu! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Řekněte partnerce ať sleze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Někdy mi zalehne ucho -ale to spíš v letadle a to pomáhá když si vezmu žvýkačku a nebo hodně /jakoby polykat /-to mi 100% pomůže. Pokud je to při nachlazení tak také radím zajít když to nebude přecházet za 2–3 dny k ušnímu on ti šetrně ucho vypláchne .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Teplý dětský olejíček také to někdy pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

skvělé a účinné jsou i ušní svíce, člověk pak slyší i to co nemá

Zdroj: http://www.le­karna.cz/aure­con-usni-svicky-natural/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Itter

Měl jsem stejný problém. Zalehlo to a doktor našel zánět zvukovodu. Ucho zacpal gázou, do které se dávaly kapky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Mne pomohol jedine výplach u lekára… Stáva sa mi to tiež. Podobne, ako odpoveď vyššie, mi pomáha žuvačka, ale to len pri prílete, alebo keď mi zaľahne v uchu pri kúpeli, či v bazéne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví