Jashin

Žádost na úřad ?

S kamarády chceme aby naše město postavilo hřiště na cvičení s vlastní váhou. Stačilo by pár hrazd a bradla. Co máme udělat aby o tom město začalo aspon přemýšlet ? Máme sepsat petici a shánět podpisy, poslat žádost na úřad nebo něco jiného ? Díky ..

Odpovědi
jpau

Některé vš (jmenovitě jsem to postřehl na VŠE) to dělají jako diplomku, např. návrh takového a takového hřiště, od takového a takového dodavatele společně se způsobem financování (EU fondy aj.). Pokud bys něco takového sehnal pro Tvoje město (tyto diplomky jsou volně na webu, takže pokud ti to škola (tzn. majitel) dovolí, můžeš ji použít) tak to můžeš předložit jako návrh nějakému zastupiteli a třeba z toho něco bude. Pokud nemáš nic, tak bych to spíš viděl na nějakou petici apod…