zabouchl jsem se do nejlepší kamarádky svojí holky, co dál??

V sobotu jsem byl na narozkách holky se kterou chodím 2 měsíce ale zabouchle jsem se tam do jedný z jejich nejlepších kamarádek. Tý kamarádce se líbim zase i já ale ona chce zůstan s mojí holku furt nejlepší kamarádkou a já jim to taky zkaitnechci tak co mám dělat???
Doplňuji:
pro hanny 2: moc tě nechápu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vím jak to dopadne,protože čím víc si ji budeš odpírat,tím víc po ní budeš toužit ...................!
Doplňuji:
Tomu asi rozumět opravdu nemůžeš,to jsou životní zkušenosti.Pokud budeš dál se svojí holkou a ta její kamarádka tě bude dál přitahovat,tak se budete chtít tajně scházet a stejně to praskne,možná přijdeš o obě.To tak bývá,že zakázané ovoce nejvíc chutná.Ale musíš zvážit sám,co sám vlastně chceš!

Další odpovědi:

Bronzový

Nakonec jim zničíš přátelství a nebudeš mít ani jednu ;)

Zlatý

Tvůj vztah se svojí současnou je viditelně pouze povrchní.
Můžeš to tedy řešil buď radikálně: začít si viditelně s druhou a tlačit na ni, nebo tomu můžeš nechat volný průchod a čekat jak se to časem oboustranně vyvine. ;-)
U nezralých vztahů je tato situace obvyklá.

Bronzový

Můžeš to hrát na dvě strany, asi se pobavíš, ale jen na chvilku.

Ja te chapu.......ona ta kamaradka tvý holky te nevšíma protoze nechce tvoji holku ublýzit .....proste nechce přijit o svou kamaradku
Vžadným případě se nevtírej mužes se s ní kamaradit ale uvedom si ze když jí das najevo svoje city jiné holce tak se kterou chodís te muze za to nenávidet zes ji ublízil
a treba ti to ani neodpustí muzes o ni prijit.

Pokročilý

V tom ti nikdo neporadí,samo se to vyvrbí.Jen at se ti to nestává častěji.Pokud jsem opravdu zamilovaná ,nemužu se zabouchnout do jiné.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

koukám, že to braníkovo moudro smazali, nijak mě to nepřekvapuje ,)

Zlatý

zjentek

k tvé otázce "co dál" : nic, uvař si něco dobrého k snědku a plánuj švédskou trojku ..jinak se z toho nevymaníš ,)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.