jendula.cech

Zablokovali mi stahování z vyhledávače opera jak to napravit?

prosím odepište rychle

Nejlepší odpověď
www

Pokud stahuješ bez dodržení pravidel, můžeš dostat blokaci bez ohledu na používaný prohlížeč.
Jindy zase nejde stahovat jen dočasně díky závadě na serveru..

Další odpovědi
bolak

Kdo jsou ONI? :-o

jendula.cech

co to tu říkáš ONI?

tom004

Když nechceš ONI,tak kdo ho zablokoval?

jendula.cech

Hurááá už to jde !!!!

jendula.cech

No včera jsem chtěl stáhnout film na uložto z Opery a chvíli to nabíhalo a pak to napsalo chyba a ještě že nemohu nic stahovat že to je zablokované a chtěl jsem kontaktovat administrátora ale nevím kde. Našel jsem jednu radu nic nestahuj ani se o to nepokoušej a bude klid. zkouším to zatím nic.

bolak

Jedno ti můžu říct na 100%, operou to není.