tony2412

jak se vypne dočasně Adblock?

myslím tím aby se dal jednoduše vypnout jen dočasně když mi nejde spustit nějaké video…používám prohlížeč Google Chrome a W 8,1

Nejlepší odpověď
postcd

Dočasně (jako u NoScript) to asi nejde.
Já používám Firefox, kliknu na jeho ikonu (červená) levým tlačítkem myši a zvolím „Vypnout na adresastranky.tld“. pak kdyžtak obnovit stránku (F5)

Další odpovědi
?????

Náhoře jak máš v pravo od adresní řádku doplňky tak na něj klikni pravým tlačítkem myši a dej správa rozšíření.Tam u Adblocku odškrtni položku aktivní.