Dick

Za zadních otvorů u televize mi vychází různé vrčení.

vlastním televizor Panasonic a a signal beru od o2 pevné linky tak i ze společné anteny.Jsou období kdy je ze zadních otvorů slyšet vrčení,různě se měnící přepínáním.Jsou ale i dny,kdy není nic slyšet.Co s tím,je to dosti nepříjemné.

Nejlepší odpověď
Damiana

Platíš pravidelně koncesionářeské poplatky? Jestli se ty zvuky ozývají v době, kdy jsi zrovna v prodlevě, mohla by takhle vztekle vrčet Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Jestli to slyšíš jenom ty, pak je to jasné…
Jinak bych se poohlédla po nějakém „doktorovi“ přes televize…:-)

Další odpovědi
anonym

Neměl jsi televizi v blízké době otevřenou, mohl se tam zaběhnout třeba pes.
Pokud je to po věčerníčku, tak to asi ten večerníček spí a chrápe :)