zjentek

Za kolik let se stanu alkoholikem, když od mládí si každý Vánoce při výrobě cukroví přihnu ruma?

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud máš Vánoce každý den a přihneš okolo půl litru, tak jsi na slibné cestě.

Další odpovědi
anonym

Pokud to tak praktikuješ, tak by ses mohl zařadit mezi Vánoční alkoholiky, kterých je dočasně mnoho, ale to proto, aby bylo o Vánocích veselo. Navíc pokud se ten rum přidá do čaje a k tomu pak to hotové cukroví, tak je to ta pravá pohoda. Lepší je však před rumováním něco sníst, protože jinak se může stát, že se vzbudíš po pár hodinách s hlavou v lineckém těstu.

klumprt

Pokud se ti stane, že to nevydržíš do Vánoc a přihneš si už v červenci, bude to znamení, že začínáš mít problém.

zjentek

;)))