kropitko

Za jak dlouho je vystaveno finančním úřadem „Potvrzení o bezdlužnosti“?

Pokud si tam dotyčný dojde zažádat osobně. Díky
Doplňuji:
Tak to bylo na počkání,,to jen tak na doplnění, kdyby to někdy někdo potřeboval,,

Nejlepší odpověď
anonym

Na Grant z ESF byly ve veřejné zakázce vyžadovány kromě akreditací i všechna potvrzení o bezdlužnosti od FÚ až po všechny zdravotní pojišťovny.
Zjistil jsem si patřičné referentky a pak to osobně oběhal – všude na počkání.
Probíhá to tak, že dáš IČ, vyhledají v databázi a jen v PC kliknou „print“, jde tedy jen o vytištění, štempl a podpis. Většinou trvalo déle zapsání na vrátnici a vstupní obstrukce, než vlastní „operace“.
Jediný, nač jsou alergický, když je to mimo úřední hodiny nebo nedej bože na sklonku pracovní doby. To jsem pak musel naslibovat starší dámě kytku (a ukecával ji tak, ža málem i mlhavé naděje na rande s vyhlídkou na ženitbu, naštěstí jsem lejstro vymámil a zachoval si svobodu, i když s ostrým vybídnutím – „Až zase příště přijdete, nechoďte za nikým jiným, ale rovnou ke mně, jasný mladej?“).

Další odpovědi
AndreiRanger

Obávám se, že to bude trvat stejně dlouho, jako když žádáte jinou cestou. Nerad bych mistifikoval, ale všeobecná lhůta na veškeré papírování je rovna 30ti dním.