sláámka

Za jak dlouho budu z Prahy v Belgii??

Nejlepší odpověď
led

Peši – približne mesiac
Na bicykli – 2 týždne, ale bude treba snehové reťaze 🙂
Vlakom Praha-Brusel priamo 14 hodín (21:30–11:30)

Další odpovědi
Miroslavst

Pěšky, na kole, na pincku nebo letadlem?
Nevím.

Jindri

Ja ziji v Belgii a cesta pri idealnich podminkach nam trva osm hodin autem, s nejakou tou zastavkou na wc a pod, jinak ted v zime v kalamitnich podminkach jsme jeli trinact hodin. Pri cestovni prumnerne rychlosti 120 hod za hod.

fofbal

Předpokládám, že v této době rozmachu motorových vozidel pojedete autem. Tedy, Praha Bruxelles přes Norimberk, Köln, Aachen-Verviers. Jedete stále po dálničních sítích a celou trasu i se zastavením 3× , to klidně ujedete za necelých 10 hodin.