Pokročilý

z origialniho cd mi nejde spustit hra

Mam doma na origoš cd hru Flatout 2 ! Nevim co s tim je ale od te doby co mame xp ( ane ty pitome visty) tak to snad od 5% do 100% instaluje soubor fo2a.bfs...A kdyz to skonci a zacnu hrat hru..Napise ze vznikly problemy....Co s tim?
Doplňuji:
Poškrabany neni...No na hry mam cely disk E ...Ta hra ma asi 1GB a volne tam mam asi 20GB z 250...Takze to by stacit melo ne?...reintal sem delal skoro cely den !! :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nemáte poškrábaný cd? Jestli ne tak to bude asi velikostí té hry. Jednou jsem si nainstalovala taky hru do pc a ona se pokaždé zhroutila. Zkuste to odinstalovat a nainstalovat znovu do jiné složky kde je hodně místa na tu hru a ještě veliký přebytek.
Doplňuji:
S tím šifrováním je to asi hloupost, protože by vám to nešlo už dávno. zkuste si okopírovat to cd na jiný cd a nainstalovat to z toho. Jednou jsem to zkusila a šlo to... :(

Další odpovědi:

Zlatý

Nedělá problémy nějaký antivir, on-line šifrování disku?

Jiné disky jdou v mechanice přečíst normálně? Možná by stačilo mechaniku vyčistit čistícím CD

S originalkou Flatout 2 jsem mel taky problem. Pri pokusu o spusteni hry se objevila hlaska - chybi(je poskozena ci co) knihovna. Slo o "d3dx9_30.dll".
Doporucil bych si ji stahnou (uloz.to). Pak jednoduse nakopirovat do slozky, kde mas hru.
GL HF

Zdroj: http://www.uloz.to/hledej/?q=d 3dx9+30+dll

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.