Chybí disk – co s tím?

Po zapnutí mě pc napíše Windows chybí disk exception processing message c 0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7c 75b4bf7c ..a mudím zvolit pokračovat aby se to rozjelo,dá se to nějak nastavit? děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

asi by pomohlo, nastavit v Biosu,aby se načítal jako první HDD se systémem.
Doplňuji:
To GanstaHelpe,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ako-zrusit-zvyraznenie-ikon-na-ploche
zde jste taky moc dobře radil a poučoval,nakonec mi „persy"napsal a pomohlo "blbé“ obnovení systému.

Další odpovědi
GangstaHelper

Když píše chybu Windows, tak se asi systém načetl, že?

K vašemu problému. Nepřidával jste v poslední době nějaký disk? (Počítá se i Flashdisk, extrení disky nebo mechaniky, nebo čtečky paměťových karet – a to i bez karty).

Nemyslel jsem to nějak agresivně proti Vám, což nemohu říct o odpovědi Vaší. Radil jste jednat opačně, než co by vyřešilo problém. Nepochybuju o tom, že neúmyslně. Tak se Vám omlouvám, že Vás moje odpověď s uvedením reference na Vaši odpověď (to aby někdo neřekl, že jsem odpověď opsal z minulé otázky) urazila, když tedy můj tip nepomohl. Blbé (prohlásil jsem to snad někdy já? v duchu možná ano, Windowsovské řešení má plno much) obnovení systému sice pomohlo, příčinu ale neodhalilo. Moje logika funguje opačně než vaše, nejdříve hledám příčinu, až potom řešení. Oba způsoby jsou ale vhodné, proto se někdy doplňují.
Takže ještě jednou se omlouvám, že jsem napsal odpověď, která na rozdíl od Vaší byla správná ale daný případ neřešila.