routt

www.ulož.to

Co si myslíte o serveru ulož.to?Že je to dobrý server? Já myslím že je dobrý ulož.to dá se tam najít spousto věcí i filmů atd..

Nejlepší odpověď
Bumbes

Je to jeden z nejkvalitnějších CZ serverů, na obsah a velikost databáze. Hlavně to nejsou vyčůraní vydřiduši (jako např. Share-Rapid), kteří by chtěli inkasovat za (přiznejme si to) většinou nelegální sdílení dat. Pokud na serveru někdo neumí najít to, co potřebuje, tak to buď neumí, nebo to tam neni. Já osobně, pokud něco hledám, začínám na „ulož.to“, teprve po zřídkavém neúspěchu „googluju“.

Další odpovědi
rynek878

osobně používám jiné servery ke stahování potřebných dat,serveru „ulož.to“ moc nevěřím.(hlavně co se týče kvality nabízených dat).

vagra

Server používám dlouho a jsem spokojen s nabízenou kvalitou.
Není sice nejvyšší,ale pro nenáročné-můžu doporučit.
Samozřejmě,že jsou jiné, kvalitnější.

Lucy13

Suprový odkaz 😉

alexandra

Já si myslím,že není dobrý.najdete tam sice spoustu věcí,ale jak je rozeznáte co to vůbec je,pokud to nestáhnete.Pak se třeba stane,že tam někdo napíše Ženy v pokušení a je tam úplně něco jiného.Jak poznáte,že je to film a ne nějaké trapné domácí video nebo porno.Na jiných serverech to mají hezky popsané Viz odkaz

Zdroj: http://www.filmy-zdarma.com/

anonym

ulozto je kvůli nelegálnímu obsahu, který se na něm nachází v nevýhodné pozici … zkrátka nesmí být moc dobrý, aby si ho náhodný kolemjdoucí člověk zákona nebo mediální magnát všiml co nejpozději … tyto servery jsou velmi zranitelné, snadno se dají z nařízení soudu vypnout, takže je lepší na sebe moc neupozorňovat.
to platí i o propagaci, kterou jistě myslíte dobře 🙂 všimněte si že ulozto.cz sám žádnou propagaci nedělá, žádné reklamy, žádné billboardy, žádný adsense … plošná reklama by totiž patrně urychlila nástup filtrování obsahu nebo úplný zánik.

//

I proto servery jako ulozto nepovažuji technologicky za nijak zajímavé, není to nic co by zasluhovalo nějaký obdiv … je to spíš jen improvizovaná dočasná berlička.

Spíše než v ulozto a jemu podobných je budoucnost sdílení dat na internetu v další generaci p2p sítí vybavené nově optimální anonymizační vrstvou v protokolu, která zajistí soukromí uživatelů.

Pravdou totiž je, že stávající p2p sítě velmi špatně chrání soukromí uživatelů, přesněji řečeno soukromí nehrani vůbec – a ztratily značnou část důvěry i uživatelů. Je to dáno tím, že při vývoji BitTorrentu, Emule, Direct Connect a dalších to zkrátka nebyla priorita – a bylo dostatečně náročné už jen sestavit samotný p2p protokol natož ho anonymizovat – což je řádově ještě mnohem náročnější. Naštěstí ne nemožné.

Teď už se na zabezpečení soukromí uživatelů začínají vývojáři zaměřovat a vznikají první skutečně anonymní p2p sítě – zatím spíše jen mini sítě – prototypy. Přitom jejich přesností podobně jako u předchozí generace P2P nadále zůstává bezplatná plná rychlost přenosu dát, neomezená velikost stahovaných i sdílených dát, nezničitelnost sdíleného obsahu – sdílení v takové sítí nelze ukončit, ani z nařízení soudu. Takže obsah záhadné nikam nemizí.

Vývoj anonymního P2P protokolu se ale zatím na optimální variantě ještě nezastavil (stále ještě se objevují nové nápady), ještě nějaký čas to bude trochu hektické než se ta nejlepší z nich opravdu prosadí.

http://en.wiki­pedia.org/wiki/A­nonymous_P2P